REFERANSLAR

Firma AdıNiteliğiİşin Kapsamı
Folyo Haddesi 3
Assan Alüminyum / TuzlaEnerji Dağıtım panelleri1 nolu Döküm işletmesi ne ait Alçak gerilim dağıtım panolarının yenilenmesi ve Döküm Hattı 1-2-3 ün operatör panolarının yenilenmesi gerçekleştirilmiştir...
Assan Panel / BalıkesirKurulu olan sistemin çalıştırılmasıAssan Panel tarafından yeni satın alınan makinanın: Mekanik,Hidrolik,Pnömatik sistem ve PLC yazılımındaki olumsuzluklar giderilerek makina çalıştırılmıştır. Poliüretan portal kafasına servo kontrol sistemi entegre edilerek daha homojen bir püskürtme sağlanmıştır.
Assan Panel / İskenderunPentan Gazı UygulamasıPoliüretan üretiminde kullanılan sera etkisi yaratan freon gazı yerine pentan gazı kullanımına geçilmiştir.Buna bağlı olarak Assan Panel İskenderun fabrikasına, Azot yastıklamalı depolama tankı, düşük basınç pomba istasyonu,yüksek basınç debi ölçme ve enjeksiyon grubu, gaz yoğunluk alarmı ve cardox sistemi uygulaması yapılmıştır.
Assan Panel / TuzlaSürekli Panel Hattı Açıcı Grubu UygulamasıSürekli sandwıch panel hattına iki adet açıcı eklenerek pano imalatları,montajları ve yazılımları yapılıp devreye alınmıştır.
Girne BelediyesiArıtma TesisiGirne Belediyesi yeni arıtma Sisteminin devreye alınmasında Tahal Grupla birlikte çalışılarak sistemin PLC ve SCADA yazılımları yapılıp arıtma devreye alınmıştır.
Özenen Makina ve Kalıp SanayiSilindirik TaşlamaBir adet taşlama makinasının CNC ye çevrilmesi için gerekli imalat ve montajlar yapılarak makina CNC kontrolu ile çalıştırılmıştır..
Pamukkale KabloFolyo haddesi ve Folyo DilmeDört adet Folyo haddesi, dört adet Folyo Tav Fırını, iki adet Seperatörve iki adet Dilme makinasının Japonyadan demontajı yapılmıştır.. iki adet Folyo Haddesinin otomasyonları tamamen yenilenerek,yeni projeler ve panolar hazırlanıp,mekanik, hidrolik ve elektrik montajları yapılıp,PLC ve Scada yazılımları yapılıp makinalar çalıştırılmıştır..
Panda Alüminyum / AnkaraFolyo Haddesi 3Amerikadan demontajı yapılan makinanın kurulumu esnasında analog sürücülerle çalışan motorlara digital dc sürücü ve plc sistemi entegre edilerek otomasyonu yapılıp ürüetime verilmiştir.
Panda Alüminyum / AnkaraSeperatörMakina Panda Alüminyum Düzce fabrikasından sökülüp Ankaradaki fabrikaya montajı yapılıp devreye alınmıştır.
Panda Alüminyum / AnkaraFolyo DilmeMakina Panda Alüminyum Düzce fabrikasından sökülüp Ankaradaki fabrikaya montajı yapılmıştır.Makinanın üretim hızındaki ve sarma kalitesindeki hatalar düzeltilerek çalıştırılmış üretime verilmiştir.
Panda Alüminyum / AnkaraSilindirik TaşlamaMakina Panda Alüminyum Düzce fabrikasından sökülüp Ankaradaki fabrikaya montajı yapılıp çalıştırılmıştır.
Panda Alüminyum / AnkaraDöküm HattıHırvatistandan demontajı yapılarak Panda Alüminyum / Ankara tesislerine montajı yapılan döküm hattının ergitma ve tutma fırınlarına yeni otomasyon sistemi yapılmıştır.Döküm makinasının analog kontrollu olan dc sürücüleri digital sürücüye dönüştürülerek hattın devreye alınması gerçekleştirilmiştir.
Panda Alüminyum / AnkaraSoğuk HaddeAmerikadan demontajı yapılan soğuk hadde makinası kurulum esnasında ward-leonard çalışan motor kontrol sistemini yeni nesil dc digital sürücülere çevirerek varolan Reliance Electric Automax DCS sistemi yazılımında ve donanımında gerekli değişiklikler yapılarak makina üretime kazandırılmıştır.
Panda Alüminyum / AnkaraFolyo Haddesi 1Amerikadan demontajı yapılan makinanın montajı esnasında elektrik panellerinde gerekli iyileştirmeler yapılıp varolan Reliance Electric Automax DCS programlaındaki yazılım iyileştirilerek makina devreye verilmiştir.
Panda Alüminyum / DüzceFolyo haddesi ve seperatörFolyo haddesi ve Seperatör makinasının Amerika'dan demontajı yapılıp daha sonra Düzce'ye montajı yapılarak devreye alınmıştır...
ROTA DericilikDeri işleme makinası
Teknik AlüminyumDöküm HattıBir adet Döküm Hattı ve ona bağlı Ergitme ve Tutma Fırınının elektrik montajı saha kablolaması ve kontrolleri yapıldı..
VİG Metal / KütahyaLevha Tav FırınıVig Metal Kütahya Tesislerinde bulunan 3 bölgeli ve 12 brülörlü Levha Tav Fırınının Otomasyon Projesi ve Pano imalatı yapılmıştır. Daha sonra , PLC programı yazılıp , Scada arayüzü hazırlanarak fırın devreye alınmış ve işletmeye verilmiştir.
VİG Metal / KütahyaSilindirik TaşlamaSilindirik taşlama tezgahının otomasyonunun yenilenip iki eksen CNC kontrollü çalışması için yapılan revizyon tamamlanıp işletmeye verilmiştir.